Profesjonalna Renowacja Wanien - Warszawa, Lublin

Łódź, woj. Warmińsko - Mazurskie i Podlaskie.

Tel. 797 - 534 - 929

Najczęściej zadawane pytania

1.  W sprzedaży dostępne są farby, spray'e do renowacji wanny - dlaczego mam skorzystać z Państwa oferty?

Niestety muszą Państwo uwierzyć na słowo, że owe "cuda" do samodzielnej renowacji schodzą z wanny już po kilku tygodniach. Proszę zrozumieć, że wanna jest bardzo wymagającym środowiskiem dla powłoki. Pod kilkoma względami, jest bardziej wymagająca niż karoseria samochodu. Myślisz, że był(a)byś w stanie samodzielnie polakierować samochód z zadowalającym efektem ? Próbując zrobić wannę na własną rękę, korzystając z poradników na www, podniesiesz tylko koszt profesjonalnej usługi. Trzeba będzie dodatkowo usuwać to wymalowanie.

2. Koszt renowacji nie jest niski, można za tę kwotę kupić nową wannę.

Owszem, można kupić nową wannę, ale proszę pamiętać o pozostałych kosztach i niedogodnościach związanych z wymianą wanny na nową. Przecież nie wystarczy kupić nowej wanny, należy dodatkowo:
- przywieźć ją ze sklepu
- starą wannę należy zezłomować (nie można jej zostawić pod śmietnikiem)
- zakup rzeczy niezbędnych do montażu (nóżki, rury, węże, zawory, baterie itp)
- wynająć hydraulika
- wynająć glazurnika (w przypadku wanien zabudowanych płytkami)
- przeważnie trzeba zmienić glazurę w całej łazience
- brud, gruz, pył i bałagan

W ten sposób koszt wymiany wanny wyraźnie wzrasta i dochodzi nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Nowa wanna, za jakiś czas i tak się zniszczy,  więc po co ją wymieniać ? Nasza technologia POURING METCHOD (nalewana wanna) jest wiodącą technologią renowacji wanny w Europie i na świecie (dajemy 5 lat gwarancji)  i za jej pomocą, zostało odnowionych już ponad 300 tys. wanien. Tylko POURING METCHOD pozwala na renowację wanien każdego typu, nawet akrylowych. 

Przypominamy również, że bardzo często są Państwo posiadaczami wanien żeliwnych (stabilnych i doskonale utrzymujących temperaturę wody), których ceny zaczynają się od kilku tysięcy złotych.

3. Wasza konkurencja przeprowadza renowację taniej, dlaczego mam przepłacać ?

Bardzo często poprawiamy renowację po tej "naszej konkurencji" i znamy ich cennik.
Zacznijmy od tego, że w 100% przypadków renowacje te przeprowadzane są za pomocą ogólnodostępnych emalii epoksydowych i nanoszone wałkiem, pędzlem (ewentualnie natryskowo). Emalia taka kosztuje ok 30 zł na wannę (400ml) i kompletnie nie nadaje się do kontaktu z wodą (schodzi po maksymalnie kilku miesiącach i żółknie), może być stosowana wyłącznie jako podkład. Takie rozwiązanie mogło zadowalać 20 lat temu, gdy nie było alternatywy. Różnica w cenie usługi wynika przede wszystkim z ilości materiału wykorzystanego do renowacji, nie wspominając o jego zdecydowanie wyższej jakości. Nasza nalewana wkładka waży nawet do 4kg (zależy od wielkości wanny).

 

Z kolei konkurencja pracująca na podobnych technologiach, pracuje na produktach nie dopuszczonych do obrotu na terenie naszego kraju, co  wyraźnie widać na filmikach zamieszczonych przez nich w sieci. Przecież w wannie kąpią się też nasze dzieci, więc wyroby powinny być  przetestowane i dopuszczone do obrotu. Dlatego myślimy, że 10% różnicy w cenie to wcale nie tak dużo.

4. Czym myć wannę po renowacji ?

Do mycia wanny polecamy płyn do mycia naczyń i miękką gąbkę. Stanowczo odradzamy mleczka ścierne i preparaty zawierające w swoim składzie kwasy.

5. Czy przed waszym przyjazdem muszę coś zrobić ?

Łazienka powinna być wysprzątana a na wannie i nad wanną nie powinno nic leżeć/wisieć. Potrzebna też jest ciepła i zimna woda oraz temperatura pokojowa w pomieszczeniu.

6. Ile dajecie gwarancji ?

5 lat pisemnej gwarancji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych