Profesjonalna Renowacja Wanien - Warszawa, Lublin

Łódź, woj. Warmińsko - Mazurskie i Podlaskie.

Tel. 797 - 534 - 929

Cennik dotyczy renowacji standardowej wanny(szerokość do 70cm) w Warszawie, Łodzi, Lublinie, (woj. Podlaskie, woj. warmińsko-Mazurskie + koszt dojazdu) i obejmuje czyszczenie zabrudzeń eksploatacyjnych + zmatowienie wanny + odtłuszczenie wanny + nałożenie powłoki Ekopel 2k + 5 lat pisemnej gwarancji

 

Usługę wykonuję samodzielnie, bez słabych ogniw w postaci pracowników, większość wanien przywracam z polecenia. Dzięki temu, że posiadam największe doświadczenie na rynku(ponad 10 lat pracy z produktem Ekopel 2k) jestem w stanie zapewnić Państwu usługę na najwyższym możliwym poziomie. Kładę duży nacisk na proces i jakość przygotowania wanny do nałożenia powłoki, punktualność, terminowość i słowność. Nie przesadzę też, jeśli napiszę, że sprzątałem już bałagan po każdej firmie na rynku, od "profesjonalistów" po "fachowców" z olx. Pamiętaj też, że koszt takiego "posprzątania bałaganu" jest zazwyczaj o 30-50%  wyższy od kosztu standardowej usługi a np. wannę akrylowa, można zrobić tylko jeden raz.

Cennik  renowacji wanny zawiera koszt materiałów użytych na każdą wannę (ok 500zł) w tym oryginalną powłokę Ekopel 2k Optimum.

Wanna do 170cm - 1200zł

Dojazd indywidualny do Lublina - 350zł

Dojazd indywidualny do Łodzi - 250zł

Montaż syfonu(Warszawa, Lublin) od 150zł + koszt syfonu

Usuwanie powłoki po wcześniejszym malowaniu wanny od 300zł

Szpachlowanie ubytków od 50zł

Usługi dodatkowe wymagające przyjazdu po utwardzeniu powłoki od 100zł

Koszt dojazdu z Warszawy, Lublina, Łodzi do 20km - ryczałt 50zł. 

Powyżej 20km - 1zł/km (w obie strony). Pozostałe rejony Polski, koszt ustalany telefonicznie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych